O Nas

Prowadzenie przedszkola, czy innej placówki oświatowej to ogromne wyzwanie. Niesie za sobą dużą odpowiedzialność zarówno za wychowanie i bezpieczeństwo dzieci, ale także właściwą organizację pracy przedszkola, czy szkoły.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani księgowi, doradcy i specjaliści z różnych dziedzin, eksperci zajmujący się księgowością i rozliczaniem placówek oświatowych oraz zakładaniem, prowadzeniem i współtworzeniem przedszkoli.

Doświadczenie zespołu poparte jest dodatkowo szeregiem odbytych spotkań z organami dotującymi, w zakresie właściwego księgowania oraz wydatkowania pobranych dotacji.

Kompleksowa obsługa księgowa przedszkola i doradztwo w zakresie dotacji:

Poprowadzimy za Ciebie księgowość Twojej placówki, rozliczymy dotacje, doradzimy w kwestiach organizacyjnych, podpowiemy, jak i gdzie szukać pracowników, udostępnimy Ci nasze wzory dokumentów, tylko po to, żebyś TY mógł zajmować się edukacją dzieci i zarządzaniem placówką.

Dlaczego my?

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie księgowości w przedszkolach, to trudne zadanie, które wymaga znajomości praw i przepisów aktualnie obowiązujących, a także doświadczenia. Dlatego nasi specjaliści chętnie przejmą ten obowiązek a zaoszczędzony czas będzie można z korzyścią spożytkować na rozwój przedszkola.

Obsługa i rozliczanie dotacji

Wielokrotnie mieliśmy do czynienia z pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji.

Kompleksowe wsparcie

Nasza wiedza, doświadczenie i zespół specjalistów zapewniają skuteczne wsparcie na każdym etapie działania placówki.

Zespół profesjonalistów

Niezmiennie od lat rozwijamy nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów.

Wieloletnie doświadczenie​

Jesteśmy od lat związani z przedszkolami. Przerobiliśmy wielokrotnie każdy etap od zakładania placówki do sprawnego zarządzania jej finansami.